Lázeňské domy v Karlové Studánce

Hlavní lázeňská budova Libuše

S jídelnami, inhalatoriem, balneoprovozem, elektroléčbou, rehabilitačními tělocvičnami, stálou lékařskou službou, recepci, zajišťující telefonní spojení na všechny objekty. Klubovny a prostory k společenským a kulturním akcím s kavárnou. Ubytování I. kategorie pro 117 osob.
+

Lázeňský objekt Slezský dům

Nově rekonstruovaná budova z roku 1909 s 1,2 lůžkovými komfortními pokoji I.kat. (ev. v kombinaci se společnou předsíní - pro rodinu) s vlastním sociálním zařízením, TV, satelitem. Lůžková kapacita 110 osob. V objektu se nachází společenská místnost.
+

Lázeňský dům Bezruč

Nově rekonstruovaná budova s 1 a 2 lůžkovými komfortními pokoji I.kat. s kapacitou 102 lůžek, (ev. v kombinaci se společnou předsíní - pro rodinu) s vlastním sociálním zařízením, TV, satelitem. V objektu se nachází lázeňská čítárna s možností využití internetu.  
+

Lázeňský objekt U lesa

  48 - lůžková nová kapacita I.kategorie v jedno a dvou lůžkových pokojích s TV, satelitem a vlastním sociálním zařízením na každém pokoji. Vedle objektu se nachází víceúčelové hřiště (tenis, odbíjená).  
+

Lázeňská Vila Vlasta

Lázeňská budova z roku 1894, po celkové rekonstrukci v roce 2005. Kapacita 32 lůžek na 1 a 2-lůžkových pokojích I.kategorie (s vlastním sociálním zařízením, TV, satelitem). Pokoje je možno kombinovat se společnou předsíní - vhodné pro pobyty rodin s dětmi.  
+

Lázeňský objekt Opava

Opava z roku 1844 nově rekonstruovaná budova v roce 1996 s jedno a dvou lůžkovými pokoji I. kategorie s vlastním sociálním zařízením, TV, satelitem. Lůžková kapacita 43 osob.
+

Lázeňská Vila Eugen

LD vila Eugen nabízí 4 apartmány ve 4**** kvalitě. Jednotlivé apartmány jsou provedeny v následujících tématech: Voda, Příroda, Historie a Budoucnost.Kbaždý apartmán umožňuje ubytování až 4 osob. Rekonstrukce této vily byla dokončena v roce 2011.
+

Kontakt

Horské lázně Karlova Studánka, spa a wellness

Recepce - nepřetržitý provoz

+420 554 798 111