Ski Areál Kopřivná

Ski areál Kopřivná se nachází v Malé Morávce, nedaleko Karlovy Studánky. Můžeme se pochlubit nejdelší sjezdovkou v údolí Malé Morávky i Karlova a nejmodernější 6-sedačkovou lanovkou v celé České republice. Každý večer můžete plnými doušky užívat kouzlo večerního lyžování na našich sjezdovkách, osvětlených unikátně z obou stran a pravidelně poslouchat hudební nálož živých kapel přímo na svahu.

Středisko nabízí po celou zimní sezónu výborné lyžařské podmínky, širokou a zcela bezpečnou sjezdovku, i nově prodlouženou sjezdovku na 1350m. Sjezdovka je po celé délce strojově upravovaná a podle potřeby se také zasněžuje. Nahoru Vás dopraví nová komfortní 4sedačková lanovka a vlek.

Ski areál Kopřivná myslí i na děti. Samostatná dětská sjezdovka je vybavena moderním přepravním pásem, najdete zde i kvalitní lyžařskou školku se zkušenými profesionálními instruktory, kteří dětem pomohou učinit první správné kroky na lyžích.

Ski areál Kopřivná je místo plné zábavy. Nabízí velmi kvalitní a strojově upravený snowpark, největší BIG AIR BAG v ČR, snowtubingovou dráhu a mnoho dalších aktivit přímo u sjezdovky. V areálu najdete plně vybavenou půjčovnu pro začátečníky i náročné zákazníky a plnohodnotný servis. Přímo na sjezdovce se nachází příjemné vytápěné občerstvení pro 100 lidí, kde si můžete vybrat z denního menu.

Skiareál je součástí SKI JESENÍKY Malá Morávka - Karlov - je možné zakoupit skipasy platné ve střediscích Kopřivná, Myšák, Ski Karlov, Klobouk, Čerťák, Avalanche.

Kompletní informace o cenách naleznete ZDE

Zdroj: české hory.cz

 

Mapa a kontakt

       

793 36 Malá Morávka 122
Telefon: +420-776 809 820, 720 626 376
E-mail:  skiareal@koprivna.cz